Przyczepa z hamulcem

Przyczepa z hamulcem mechanicznym.

Przyczepa z hamulcem

Transport

Transport przyczep

Transport

Transport

Transport przyczep

Transport

Witamy Państwa na stronie Kwiatkowski Sp. z o.o. w restruktruryzacji

Firma KWIATKOWSKI Sp. z o.o. w restrukturyzacji powstała we Lwówku w 2005 roku przejmując dziesięcioletnie doświadczenie firmy HB FEAMA. Specjalizujemy się w produkcji przyczep lekkich do 750 kg, przyczep ciężarowych do 3500 kg oraz przyczep specjalnych zgodnych z wymaganiem klienta. Produkujemy osie do przyczep niehamowanych. Nasze przyczepy są sprzedawane na osiach naszej produkcji oraz na osiach firm AL-KO i Knott.  
W nasze produkty zaopatrujemy rynek polski, belgijski, holenderski, niemiecki i francuski oraz litewski.
Na nasze przyczepy posiadamy homologację europejską.

 

1. Do wynajęcia auta ciężarowe, naczepy i przyczepy - kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. nr tel: 661-804-121

2. Do wynajęcia mini biurowiec o powierzchni 250 m2 z możliwością wynajęcia po 125 m2 - kontakt 601-809-794 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Wykonujemy pracę w zakresie:

- spawania

- cięcia na plazmie do 12m

- cięcie na gilotynie do 4m

- gięcie blach do 6m

- wszelkiego rodzaju prace ślusarskie.  kontakt - 661-804-121  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.