Naczepy

Produkujemy naczepy i elementy wielkogabarytowe

Naczepy

Zbiorniki

Doświadczenie i profesjonalizm

Zbiorniki

Taśmociągi

Jako jedyni w Polsce spersonalizujemy się przy produkcji taśmociągów.

Taśmociągi

Oferty pracy

Kwiatkowski sp. z o.o. w restrukturyzacji jest firmą produkcyjną.   Firma zatrudnia ponad 100 osób i eksportuje swoje wyroby do wielu krajów Europy Zachodniej.
W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowiska:

1. SPAWACZ  -  ŚLUSARZ
Miejsce pracy:  Lwówek

Opis stanowiska:
• spawanie konstrukcji stalowych wg dostarczonej dokumentacji,
• kontrola wykonanych elementów pod względem zgodności z dokumentacją,
• prowadzenie dziennika spawania i innych wymaganych dokumentów.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne, minimum zawodowe,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• aktualne uprawnienia spawalnicze metodą MAG 135  i  TIG 141,
• umiejętność montowania i łączenia według rysunku technicznego,
• umiejętność szlifowania.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wynagrodzenie odpowiednie do zaangażowania i osiąganych wyników,
• ciekawą pracę w doświadczonym zespole,
• udział w szkoleniach,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• ubezpieczenie na życie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Co nas wyróżnia...

  • - najwyższa jakość (potwierdzona odpowiednimi certyfikatami)
  • - polityka bezpieczeństwa
  • - dbałość o środowisko naturalne
  • - profesjonalna kadra inżynieryjno- techniczna
  • - bogata i kompleksowa oferta
  • - systemowe rozwiązania
  • - terminowość
  • - profesjonalne doradztwo i nadzór nad realizowanymi projektami

Polityka jakości

Wszystkie nasze produkty i usługi poddawane są nieustannym kontrolom i procesom, które gwarantują, że do klienta trafia najlepsze z możliwych rozwiązań. Wynikiem tak przyjętych założeń, było wdrożenie przez firmę Systemu Zarządzania Jakością i uzyskania potwierdzenia działania w pełnej zgodzie z normą DIN EN ISO 9001:2008. Jest to dla nas nieustający powód do dumy, a dla wszystkich klientów dodatkowa gwarancja naszego profesjonalizmu. Jakością jest też innowacja. Dlatego współpracujemy z inżynierami i technologami, których łączy wspólna pasja – ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań, które w pełni odpowiadają na potrzeby klienta, a nawet je wyprzedzają. Stale inwestujemy w najnowsze technologie i urządzenia, które zapewniają najwyższą jakość produkcji i realizacji, a później serwisu.