Naczepy

Produkujemy naczepy i elementy wielkogabarytowe

Naczepy

Zbiorniki

Doświadczenie i profesjonalizm

Zbiorniki

Taśmociągi

Jako jedyni w Polsce spersonalizujemy się przy produkcji taśmociągów.

Taśmociągi

O firmie

Firma „Kwiatkowski Sp. z o.o. w restrukturyzacji powstała w sierpniu 2005 roku w Lwówku, około 60 km na zachód od Poznania (przy trasie E92 w kierunku Świecka). Naszą działalność rozpoczęliśmy od produkcji przyczep samochodowych i drobnych konstrukcji stalowych. Z każdym rokiem poszerzaliśmy nas profil działalności i po 9 latach istnienia możemy się poszczycić bardzo szerokim zakresem produkcji.
Specjalizujemy się  między innymi w produkcji małogabarytowych jak i wielkogabarytowych konstrukcji stalowych. Elementy wytwarzane są ze stali węglowej, cynkowanej, kwasoodpornej i aluminium na podstawie dokumentacji dostarczanej przez klienta lub wykonywanej w naszym biurze konstrukcyjnym.

Zapewniamy również ochronę naszych konstrukcji stalowych. Oferujemy zabezpieczenie antykorozyjne przez ocynkowanie ogniowe lub malowanie natryskowe.
REALIZACJA OD PODSTAW WE WŁASNYM ZAKRESIE
Polegamy na technice, doświadczeniu, dyscyplinie

Firma Kwiatkowski sp. z o.o. w restrukturyzacji jest doświadczonym i cenionym wykonawcą konstrukcji stalowych różnego przeznaczenia. Produkujemy konstrukcje stalowe wykorzystując wyselekcjonowane technologie przystosowane do specyfiki danej inwestycji.
 

Realizujemy projekty od podstaw
Oferujemy gwarancję dłuższą niż konkurencja.


ZAPLECZE NA KAŻDĄ OKOLICZNOŚĆ

Zaplecze technologiczne, materiałowe i sprzętowe pozwala nam skutecznie odpowiadać na potrzeby klientów nawet o bardzo wysokich i szczegółowych wymaganiach. Gwarantujemy doskonałą jakość konstrukcji.

Satysfakcjonujące Klientów efekty naszej pracy osiągamy dzięki korzystaniu wyłącznie ze sprawdzonych technologii, które nieustannie udoskonalamy we własnym zakresie. Spawanie, lakierowanie i wiele innych prac przeprowadzamy w dobrze wyposażonych warsztatach Kwiatkowski sp. z o.o. w restrukturyzacji, mając pełną kontrolę nad tempem, sposobem oraz jakością ich wykonania. Przestrzegamy wszelkich norm polskich oraz unijnych, zapewniając bezpieczeństwo oraz trwałość budowanych obiektów.

Dzięki elastyczności i nieustannej komunikacji z Klientem umożliwiamy wprowadzanie poprawek nawet na późnych etapach realizacji projektu. Nieustannie dążymy do jak najwierniejszego odwzorowania Państwa wizji, nie rezygnując jednak z rygorystycznych wymogów dotyczących bezpieczeństwa i jakości wykonania konstrukcji. Zawsze staramy się przekraczać żywione wobec nas oczekiwania.